Anna K. – Sesja noworodkowa

„Nie mogę wyrazić wystarczająco mojego zachwytu w stosunku do TreleMorele Foto! Sesja noworodkowa dla naszego synka była absolutnie magiczna. Kasia potrafił złapać każdy urok i delikatność tego wyjątkowego momentu. Zdjęcia są niesamowite, a doświadczenie było przyjemnością. Polecam to studio każdej przyszłej mamie!”

Katarzyna B. – Sesja rodzinna

„To nasza trzecia sesja rodzinna w TreleMorele Foto i jesteśmy zawsze zachwyceni. Fotografka potrafi uchwycić naszą rodzinę w naturalny sposób, tworząc piękne i pełne emocji zdjęcia. To miejsce, do którego zawsze wracamy z uśmiechem.”

Agnieszka G. – Sesja portretowa

„Sesja portretowa w TreleMorele Foto była dla mnie niezapomnianym doświadczeniem. Fotograf umiejętnie wydobył moją prawdziwą osobowość na zdjęciach. Efekty są przepiękne, a czułam się komfortowo przez cały czas. Gorąco polecam to studio!”
Te opinie od zadowolonych klientów podkreślają wysoką jakość usług oferowanych przez TreleMorele Foto oraz zdolność fotografów do uwiecznienia ważnych momentów w życiu klientów.

Marek S. – Sesja narzeczeńska

„Chcieliśmy uwiecznić nasz szczególny czas zaręczyn i znaleźliśmy idealne miejsce w TreleMorele Foto. Nasza sesja narzeczeńska była zabawna i romantyczna, a zdjęcia są po prostu przepiękne. Pani Kasia wyjątkowo zadbała o każdy detal, a efekty są zniewalające. Bardzo dziękujemy!”
Scroll to Top